Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 56,3% sub estimat
Achizitionare Servicii IT : Lotul 1 - Servicii de mentenanta pentru toate echipamentele informatice din reteaua IT a Consiliului Judetean Cluj, Lotul 2 - Servicii de mentenanta pentru toate echipamentele de tiparire din reteaua IT a Consiliului Judetean Cluj, Lotul 3 - Servicii de licentiere antivirus Bitdefender Gravity Zone Elite, Lotul 4 - Servicii mentenanta pentru Office 365
- Număr anunț
- SCN1041761
- Autoritate contractantă
- JUDETUL CLUJ (CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4288110)
- Furnizor / câștigător
- NET BRINEL SA (CUI 5800900)
- Cod CPV
- 50312000-5 · Repararea si intretinerea echipamentului informatic (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 248.950 RON
- Valoare atribuită
- 108.826,14 RON 56,3% sub estimat
- Data publicării
- 17.04.2019 07:55
- Anunț de atribuire
- SCNA1018495
- Termen limită
- 03.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1045994
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini LOT 1.pdf.p7s
- Caiet de sarcini LOT 2.pdf.p7s
- Caiet de sarcini LOT 3.pdf.p7s
- Caiet de sarcini LOT 4.pdf.p7s
- FisaDate_DF1045994.pdf
- Model contract servicii.doc.p7s
- Model de formulare.doc.p7s
DUAE
Loturi (4)
Estimat: 17.350 RON Adjudecat: 108.826,14 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lotul 1 - Servicii de mentenanta pentru toate echipamentele inf… | — | Anulat | — |
| 2 | Lotul 2 - Servicii de mentenanta pentru toate echipamentele de … | — | COPYLAND TRADING | 33.729 RON |
| 3 | Lotul 3 - Servicii de licentiere antivirus Bitdefender Gravity … | 17.350 RON | S.C. SELECT IT S.R.L. | 13.560 RON ↓21,8% |
| 4 | Lotul 4 - Servicii mentenanta pentru Office 365 | — | Net Brinel | 61.537,14 RON |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SELECT IT SRL CUI RO 25808681
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
COPYLAND TRADING SRL CUI RO 9091754
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NET BRINEL SA CUI RO 5800900
Valoare atribuită
108.826,14 RON
din 248.950 RON estimat
56,3%
Adjudecat la 43,7% din estimat · economie 140.123,86 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.