Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 10,2% sub estimat

Servicii poștale și de curierat rapid intern și internațional

Număr anunț
CN1010685
Autoritate contractantă
Autoritatea Rutiera Româna (CUI 12059648)
Furnizor / câștigător
FAN COURIER EXPRESS SRL (CUI 13838336)
Cod CPV
64100000-7 · Servicii postale si de curierat (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.600.000 RON
Valoare atribuită
3.233.160 RON 10,2% sub estimat
Data publicării
17.04.2019 01:35
Anunț de atribuire
CAN1156186
Termen limită
20.05.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 076-181024
Documentație de atribuire
DF1045738

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

3.233.160 RON

din 3.600.000 RON estimat 10,2%

Adjudecat la 89,8% din estimat · economie 366.840 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.