Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 45,6% sub estimat
FURNIZARE DIVERSE PRODUSE ALIMENTARE (PASTA TOMATE, CARTOFI DE VARA, CEAPA, MORCOV)
- Număr anunț
- SCN1041961
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE DETENTIE BRAILA- Tichilesti (CUI 4205599)
- Furnizor / câștigător
- DOIMAN COM SRL (CUI 6488610)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.024,40 RON
- Valoare atribuită
- 15.799,60 RON 45,6% sub estimat
- Data publicării
- 18.04.2019 16:27
- Anunț de atribuire
- SCNA1017369
- Termen limită
- 03.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1046270
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET SARCINI.pdf.p7s
- DECLARATIE ART 58-61.pdf
- FisaDate_DF1046270.pdf
- Formulare -.doc.p7s
- INSTRUCTIUNI PT OFERTANTI.pdf.p7s
- MODEL ACORD CADRU.doc.p7s
- MODEL CONTRACT SUBSECVENT.docx.p7s
DUAE
Loturi (4)
Adjudecat: 15.799,60 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pasta tomate | — | DOIMAN COM S.R.L. 3 contracte | 2.884,10 RON |
| DOIMAN COM S.R.L. · contract R2/27362/22.05.2019 · 22.05.2019 | — | |||
| DOIMAN COM S.R.L. · contract R2/27405/23.05.2019 · 23.05.2019 | 1.642,60 RON | |||
| DOIMAN COM S.R.L. · contract R2/30567 · 23.07.2019 | 1.241,50 RON | |||
| 2 | Cartofi de vara | — | DOIMAN COM S.R.L. 3 contracte | 9.975 RON |
| DOIMAN COM S.R.L. · contract R2/27893 · 03.06.2019 | 5.775 RON | |||
| DOIMAN COM S.R.L. · contract R2/27363/22.05.2019 · 22.05.2019 | — | |||
| DOIMAN COM S.R.L. · contract R2/30947 · 01.08.2019 | 4.200 RON | |||
| 3 | Ceapa | — | DOIMAN COM S.R.L. 3 contracte | 2.050 RON |
| DOIMAN COM S.R.L. · contract R2/27894 · 03.06.2019 | 1.025 RON | |||
| DOIMAN COM S.R.L. · contract R2/R2/27364/22.05.2019 · 22.05.2019 | — | |||
| DOIMAN COM S.R.L. · contract R2/30948 · 01.08.2019 | 1.025 RON | |||
| 4 | Morcov | — | LEGUME FRUCTE COM S.R.L. 3 contracte | 890,50 RON |
| LEGUME FRUCTE COM S.R.L. · contract R2/30945 · 01.08.2019 | 445,25 RON | |||
| LEGUME FRUCTE COM S.R.L. · contract R2/27365/22.05.2019 · 22.05.2019 | — | |||
| LEGUME FRUCTE COM S.R.L. · contract R2/27895 · 03.06.2019 | 445,25 RON | |||
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LEGUME FRUCTE COM SRL CUI RO 10062337
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DOIMAN COM SRL CUI RO 6488610
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
AMA FRUCT CP SRL CUI 28103545
Valoare atribuită
15.799,60 RON
din 29.024,40 RON estimat
45,6%
Adjudecat la 54,4% din estimat · economie 13.224,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.