Atribuită
Anunț de participare
Contract de achizitie publica de furnizare şi distribuţie a merelor, laptelui şi produselor lactate, şi produselor de panificaţie elevilor din învăţământul primar şi gimnazial de stat şi privat, precum şi preşcolarilor din grădiniţele de stat şi private cu program normal de 4 ore, pentru 7 U.A.T.-uri din judeţul Iaşi, pentru anul şcolar 2018 – 2019, semestrul II, în cadrul Programului pentru scoli al Romaniei, 3 loturi
- Număr anunț
- CN1010815
- Autoritate contractantă
- JUDETUL IASI (CUI 4540712)
- Furnizor / câștigător
- AGROPAN IMPEX SRL (CUI 15576550)
- Cod CPV
- 15811300-9 · Cornuri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 126.672,60 RON
- Valoare atribuită
- 126.672,60 RON
- Data publicării
- 18.04.2019 14:37
- Anunț de atribuire
- CAN1016515
- Termen limită
- 06.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1046355
Documente
Documentația de atribuire
- 2 ANEXA NR. 1 Lot 1 PANIFICATIE.xlsx.p7s
- 2 ANEXA NR. 2 Lot LACTATE .xlsx.p7s
- 2 ANEXA NR. 3 Lot FRUCTE .xlsx.p7s
- CAIET DE SARCINI NR. 11508 SI ANEXE.PDF.p7s
- FisaDate_DF1046355.pdf
- PROIECT DE CONTRACT SCOLI.PDF.p7s
- SECTIUNEA V - FORMULARE SI MODELE DE DOCUMENTE .doc.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 126.672,60 RON Adjudecat: 126.672,60 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Produse de panificatie | 53.991,60 RON | AGROPAN IMPEX S.R.L. | 53.991,60 RON |
| 2 | Lapte si Produse lactate | 49.838,40 RON | DORNA LACTATE | 49.838,40 RON |
| 3 | Mere | 22.842,60 RON | AGROPAN IMPEX S.R.L. | 22.842,60 RON |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
AGROPAN IMPEX SRL CUI RO 15576550
Asociați 1
PATISGAL SRL CUI RO 15379876
Oferta 2
Câștigător Asociere
Ofertant lider
AGROPAN IMPEX SRL CUI RO 15576550
Asociați 1
MĂRUL DE AUR SRL CUI 22914009
Oferta 3
Câștigător Asociere
Ofertant lider
DORNA LACTATE S.A. CUI RO 9689910
Asociați 1
AGROPAN IMPEX SRL CUI RO 15576550
Valoare atribuită
126.672,60 RON
din 126.672,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro