Atribuită Anunț de participare

Cresterea eficientei energetice a cladirii spitalului ,,Dr.Caius Tiberiu Sparchez'', cod SMIS 2014:+116653, contract de finantare nr.3431 din 01.11.2018

Număr anunț
SCN1041918
Autoritate contractantă
Orasul Zarnesti (Primaria Orasului Zarnesti) (CUI 4646897)
Furnizor / câștigător
GREEN BUSINESS SRL (CUI 28322863)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
321.139,75 RON
Valoare atribuită
321.108,30 RON
Data publicării
18.04.2019 14:26
Anunț de atribuire
SCNA1019179
Termen limită
20.05.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1046310

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

321.108,30 RON

din 321.139,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.