Atribuită
Anunț de participare
Servicii de consultanță în vederea realizării documentației tehnico-economice pentru obținerea finanțării în cadrul Programul Operational Regional a proiectului “Reabilitare Curtea Domnească din Municipiul Suceava”
- Număr anunț
- SCN1041917
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL SUCEAVA (CUI 4244792)
- Furnizor / câștigător
- SIGM - HOME PROJECTS SRL (CUI 28510026)
- Cod CPV
- 72224000-1 · Servicii de consultanta privind gestionarea proiectelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 250.000 RON
- Valoare atribuită
- 250.000 RON
- Data publicării
- 18.04.2019 14:26
- Anunț de atribuire
- SCNA1020070
- Termen limită
- 13.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1046107
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1046107.pdf
- Model contract servicii.docx.p7s
- Modele de Formulare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SIGM-HOME PROJECT SRL CUI RO 28510026
Valoare atribuită
250.000 RON
din 250.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro