Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 32,2% sub estimat
Modernizare sistem de comanda control protectii metering 220 kV, 110 kV in statia 220/110/20 kV si retehnologizarea medie tensiune si servicii interne c.c, c.a in statia 220/110/20 kV Ghizdaru
- Număr anunț
- CN1010802
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
- Furnizor / câștigător
- TRACTEBEL ENGINEERING SA (CUI 6384024)
- Cod CPV
- 71323100-9 · Servicii de proiectare a sistemelor de energie electrica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 196.000 RON
- Valoare atribuită
- 132.900 RON 32,2% sub estimat
- Data publicării
- 18.04.2019 13:48
- Anunț de atribuire
- CAN1019772
- Termen limită
- 27.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1045985
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1 Cerinte minime ale caietului de sarcini ptr propunerea tehnica_.docx.p7s
- FisaDate_DF1045985.pdf
- Modele_formulare.docx.p7s
- Proiect_contract_Ghizdaru 08_04.2019.doc.p7s
- TP Ghizdaru Anexe.pdf.p7s
- TP_Ghizdaru_memoriu.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TRACTEBEL ENGINEERING SA CUI RO 6384024
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ENERGY DESIGN AND CONSULTING SRL CUI RO33134092
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CELIN SRL CUI RO12389794
Valoare atribuită
132.900 RON
din 196.000 RON estimat
32,2%
Adjudecat la 67,8% din estimat · economie 63.100 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.