Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,7% sub estimat
33 -”Lucrari de intretinere si reparatii in amenajarile de imbunatatiri funciare din cadrul Filialelor Teritoriale ale Agentiei Nationale de Imbunatatiri Funciare "
- Număr anunț
- CN1010800
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA DE IMBUNATATIRI FUNCIARE (CUI RO29275212)
- Furnizor / câștigător
- CREST POL SERV SRL (CUI 7861318)
- Cod CPV
- 45112500-0 · Lucrari de terasament (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.401.562,74 RON
- Valoare atribuită
- 1.238.269,71 RON 11,7% sub estimat
- Data publicării
- 18.04.2019 13:26
- Anunț de atribuire
- CAN1019330
- Termen limită
- 14.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1045538
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Lot 2.pdf.p7s
- Caiet sarcini Lot 1.pdf.p7s
- FisaDate_DF1045538.pdf
- Formulare I R .doc.p7s
- MODEL CONTRACT I+R.doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 1.401.562,74 RON Adjudecat: 1.238.269,71 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lucrari de intretinere si reparatii in amenajarea de irigatii … | 865.552,67 RON | CREST POL SERV | 802.922,02 RON ↓7,2% |
| 2 | Lucrari de intretinere si reparatii in amenajarea de desecare … | 536.010,07 RON | EUROPACO TRANS S.R.L. | 435.347,69 RON ↓18,8% |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
CREST POL SERV SRL CUI RO 7861318
Asociați 1
EUROPACO TRANS SRL CUI 28619814
Oferta 2
Câștigător Asociere
Ofertant lider
EUROPACO TRANS SRL CUI 28619814
Asociați 1
CREST POL SERV SRL CUI RO 7861318
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
PRICONS SRL CUI RO 16797753
Valoare atribuită
1.238.269,71 RON
din 1.401.562,74 RON estimat
11,7%
Adjudecat la 88,3% din estimat · economie 163.293,03 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.