Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,2% sub estimat
„Lucrări suplimentare pentru îndeplinirea cerinței esențiale Securitate la incendiu – Cc + Ci” în cadrul obiectivului de investiţii „Consolidare, modernizare, extindere şi dotarea Centrului Şcolar pentru Educaţie Incluzivă Băbeni – judeţul Vâlcea
- Număr anunț
- SCN1041908
- Autoritate contractantă
- JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
- Furnizor / câștigător
- EUROCAM CONCEPT SRL (CUI 27769627)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 170.513,43 RON
- Valoare atribuită
- 166.781,57 RON 2,2% sub estimat
- Data publicării
- 18.04.2019 13:01
- Anunț de atribuire
- SCNA1022065
- Termen limită
- 30.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1046120
Documente
Documentația de atribuire
- 10.Plan etaj propus corp A.pdf.p7s
- 11.Plan etaj corp B propus.pdf.p7s
- 12.Plan etaj corp A - Inst hidranti.pdf.p7s
- 13.PIESE SCRISE SISTEM DETECTIE INCEDIU.pdf.p7s
- 14.MEMORIU TEHNIC ARHITECURA.pdf.p7s
- 15.MEMORIU INST. HIDRANTI.pdf.p7s
- 16.LISTE DE CANTITATI 3 DIN 3 -BABENI.PDF.p7s
- 17.LISTE DE CANTITATI 2 DIN 3 - BABENI.pdf.p7s
- 18.LISTE DE CANTITATI 1 DIN 3 - BABENI (2).pdf.p7s
- 19.Inst. de iluminat de siguranta -veghe - etaj corp B.pdf.p7s
- 1.Releveu subsol corp B.pdf.p7s
- 20.Inst de paratrasnet si prize de pamant- invelitoare corp A.pdf.p7s
- 21.Inst de iluminat siguranta - parter corp A.pdf.p7s
- 22.Inst de iluminat de siguranta -etaj corp A.pdf.p7s
- 23.GRAFIC DE EXECUTIE LUCRARI BABENI.PDF.p7s
- 24.Fatada vest Corp B.pdf.p7s
- 25.Fatada vest -corp A.pdf.p7s
- 26.Fatada sud corp B.pdf.p7s
- 27.Fatada sud - corp A.pdf.p7s
- 28.Fatada nord -corp B.pdf.p7s
- 29.Fatada nord Corp A.pdf.p7s
- 2.Releveu parter corp B.pdf.p7s
- 30.Fatada est - corp A.pdf.p7s
- 31.Detaliere zone modificari propuse.pdf.p7s
- 32.CAIET DE SARCINI INST. HIDRANTI.pdf.p7s
- 3.Releveu parter corp A.pdf.p7s
- 4.Releveu etaj corp B.pdf.p7s
- 5.Releveu etaj corp A.pdf.p7s
- 6.Plan situatie.pdf.p7s
- 7.Plan parter popus corp A.pdf.p7s
- 8.Plan parter corp B propus.pdf.p7s
- 9.Plan parter corp A - Inst hidranti.pdf.p7s
- Caiet_sarcini.pdf.p7s
- Draft_contract.pdf.p7s
- FisaDate_DF1046120.pdf
- Formulare si modele de documente.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EUROCAM CONCEPT SRL CUI RO 27769627
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SITERMA SRL CUI RO 13103431
Valoare atribuită
166.781,57 RON
din 170.513,43 RON estimat
2,2%
Adjudecat la 97,8% din estimat · economie 3.731,86 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.