Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 38,8% sub estimat
Achizitia de anvelope 14.00 R20
- Număr anunț
- CN1011546
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01020 (CUI 4349187)
- Furnizor / câștigător
- CALIFORNIA TYRES SRL (CUI 33974332)
- Cod CPV
- 34350000-5 · Pneuri pentru sarcina mica si mare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 794.579,63 RON
- Valoare atribuită
- 486.661 RON 38,8% sub estimat
- Data publicării
- 28.05.2019 01:38
- Anunț de atribuire
- CAN1018948
- Termen limită
- 24.06.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 102-246443
- Documentație de atribuire
- DF1049232
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini -semnat.doc.p7s
- Clauze contractuale obligatorii-anvelope-semnat.docx.p7s
- DUAE-semnat.pdf
- FisaDate_DF1049232.pdf
- Modele_formulare anv 1400 R20-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CALIFORNIA TYRES SRL CUI RO 33974332
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
NIMAR SRL CUI RO 6626659
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
IMPAR SRL CUI 524625
Valoare atribuită
486.661 RON
din 794.579,63 RON estimat
38,8%
Adjudecat la 61,2% din estimat · economie 307.918,63 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.