Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
Servicii de reparare si intretinere a automobilelor marca Dacia si KIA din dotarea ST Sibiu
- Număr anunț
- SCN1041895
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
- Furnizor / câștigător
- AUTOMOBILE SIBIU SRL (CUI 16074705)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.000 RON
- Valoare atribuită
- 30.000 RON
- Data publicării
- 18.04.2019 10:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1017725
- Termen limită
- 17.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1046203
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini_Serv. reparatii Dacia si KIA.PDF.p7s
- Clauze contractuale obligatorii_Serv.rep. si intr. auto Dacia si Kia.PDF.p7s
- FisaDate_DF1046203.pdf
- Model formulare_Serv. rep si intr. auto Dacia si Kia.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AUTOMOBILE SIBIU SRL CUI RO16074705
Valoare atribuită
30.000 RON
din 30.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro