Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,2% sub estimat
Achizitia publica de ingrasaminte chimice si regulatori de crestere la S.C.D.A. Braila
- Număr anunț
- SCN1041893
- Autoritate contractantă
- Statiunea de Cercetare-Dezvoltare Agricola Braila (CUI RO2240280)
- Furnizor / câștigător
- RARBAL SRL (CUI 17889707)
- Cod CPV
- 24440000-0 · Diverse tipuri de ingrasaminte (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 325.980 RON
- Valoare atribuită
- 302.518 RON 7,2% sub estimat
- Data publicării
- 18.04.2019 09:55
- Anunț de atribuire
- SCNA1017618
- Termen limită
- 07.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1046162
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RARBAL SRL CUI RO17889707
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
METALSIM COMPANY SRL CUI RO 6327215
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CEASIS IMPEX SRL CUI 14404211
Valoare atribuită
302.518 RON
din 325.980 RON estimat
7,2%
Adjudecat la 92,8% din estimat · economie 23.462 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.