Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fierastrau alternativ cu acumulator

Număr anunț
DA22070869
Autoritate contractantă
Judetul Brasov (CUI 4384150)
Furnizor / câștigător
TECHNO PRO SRL (CUI RO11430542)
Cod CPV
42652000-1 · Unelte manuale electromecanice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.019 RON
Valoare atribuită
2.019 RON
Data publicării
14.12.2018 08:53
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 09:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.019 RON

din 2.019 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.