Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,4% sub estimat
MOTORINA SI BENZINA
- Număr anunț
- SCN1041877
- Autoritate contractantă
- SNGN ROMGAZ SA-FILIALA DE INMAGAZINARE GAZE NATURALE DEPOGAZ PLOIESTI SRL (CUI RO34915261)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 234.824 RON
- Valoare atribuită
- 226.739,50 RON 3,4% sub estimat
- Data publicării
- 18.04.2019 09:07
- Anunț de atribuire
- SCNA1016948
- Termen limită
- 06.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1046144
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI -BENZINA MOTORINA.docx.p7s
- FisaDate_DF1046144.pdf
- FORMULARE.docx.p7s
- MODEL CONTRACT 2.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Valoare atribuită
226.739,50 RON
din 234.824 RON estimat
3,4%
Adjudecat la 96,6% din estimat · economie 8.084,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.