Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,6% sub estimat
Proiectare si executie Reparatii pod DN1 km 444+840 peste raul Aries la Turda
- Număr anunț
- SCN1041876
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- ANTREPRIZA DE REPARATII SI LUCRARI A R L CLUJ SA (CUI 9478840)
- Cod CPV
- 45221100-3 · Lucrari de constructii pentru poduri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.000.682,90 RON
- Valoare atribuită
- 6.819.553,09 RON 2,6% sub estimat
- Data publicării
- 18.04.2019 09:01
- Anunț de atribuire
- SCNA1018101
- Termen limită
- 17.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1046133
Documente
Documentația de atribuire
- 01_Plan Incadrare in zona 01.pdf.p7s
- 02_Plan de situatie 02.pdf.p7s
- 03_Releveu.pdf.p7s
- 04_Dispozitie gen_Sol1.pdf.p7s
- 05_Dispozitie gen_Sol 2.pdf.p7s
- Acord contractual.pdf.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Conditii generale contract.pdf.p7s
- Conditii specifice contract.pdf.p7s
- DALI pod Turda R1 19.03.2019.pdf.p7s
- Descrierea preturilor.pdf.p7s
- FisaDate_DF1046133.pdf
- Formulare LUCRARI.doc.p7s
- Liste de cantitati.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANTREPRIZA DE REPARATII SI LUCRARI A R L CLUJ SA CUI RO 9478840
Terți susținători 1
CAM GROUP SRL CUI RO18675361
Subcontractanți 1
CAM PROIECT SRL CUI RO33530674
Valoare atribuită
6.819.553,09 RON
din 7.000.682,90 RON estimat
2,6%
Adjudecat la 97,4% din estimat · economie 181.129,81 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.