Atribuită
Anunț de participare
Sistem de măsură inteligent (SMI) ce deservește 10.016 consumatori, componentă a Proiectului Implementarea unui sistem de monitorizare inteligentă a distribuției într-o zona omogena de consumatori de energie electrica preponderent casnici, finanțat prin Programul Operațional Infrastructura Mare, Obiectivul strategic 6.3 – zona Galata, mun. Iași
- Număr anunț
- CN1011531
- Autoritate contractantă
- DELGAZ GRID S.A. (CUI RO10976687)
- Furnizor / câștigător
- ENERGOBIT S.A. (CUI 211717)
- Cod CPV
- 38552000-9 · Contoare electronice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura competitiva cu negocierecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.104.044 RON
- Valoare atribuită
- 3.184.399,50 RON
- Data publicării
- 28.05.2019 01:40
- Anunț de atribuire
- CAN1026870
- Termen limită
- 02.07.2019 14:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 102-248419
- Documentație de atribuire
- DF1049013
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1 ST 317_contoare de energie electrica pentru sistemul Smart Metering.pdf.p7s
- Anexa 2 ST 318 concentratoare.pdf.p7s
- Anexa 3 - Extras studiu de fezabilitate.pdf.p7s
- Anexa 4.pdf.p7s
- ANEXA 5 - Formular matrice de trasabilitate si conformitate.xlsx.p7s
- Anexa 6 Acord de protectia datelor.pdf.p7s
- Anexa 7 Concept logistic.pdf.p7s
- Anexa 8.pdf.p7s
- Anexa 9.pdf.p7s
- Contract sectorial de furnizare.pdf.p7s
- Documentatie descriptiva nr. 97473_19.04.2019.pdf.p7s
- FisaDate_DF1049013.pdf
- Model Formulare_2.pdf.p7s
- SMI_Factori de evaluare.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ENERGOBIT S.A. CUI RO 211717
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
MODERN POWER SYSTEMS SRL CUI RO 29974172
Asociați 1
I.C.E.P. SRL CUI RO 12531413
Subcontractanți 1
POTENTIAL CONS SRL CUI RO 8928505
Oferta 3
Individuala
Ofertant
EXIMPROD GRUP CUI RO 6482146
Terți susținători 1
LANDIS+GYR LTD CUI 1202284
Valoare atribuită
3.184.399,50 RON
din 3.104.044 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro