Anulată
Anunț de participare
EXECUTIE LUCRARI : LOT 1 – REABILITARE FATADE SI CONSOLIDARE CASA SCARII, IMOBIL SITUAT PE STR. VASILE ALECSANDRI NR.21 LOT 2 – REABILITARE FATADA STRADALA, CALCANE LATERALE SI INVELITOARE IMOBIL STR. PRIMARIEI NR.54, DIN MUNICIPIUL ORADEA” COD UNIC 4230487/2019/39
- Număr anunț
- CN1010781
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 893.066,26 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 18.04.2019 08:10
- Anunț de atribuire
- CAN1016328
- Termen limită
- 24.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1046128
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI str.Primariei nr. 54.docx.p7s
- DOCUMENTATIE DE ATRIBUIRE LOT 1 SI LOT 2 vasile alecsandri si primariei 54 .doc (2).doc.p7s
- FisaDate_DF1046128.pdf
- LOT 1 LISTA CANTITATI LUCRARI FARA VALORI.pdf.p7s
- lot 1 PLANSE.7z.p7s
- lot 1 SCRISE.7z.p7s
- lot 1 V.Alecsandri 21.doc.p7s
- lot 2 Calcane laterale.pdf.p7s
- lot 2 fara valoare.zip.p7s
- lot 2 Fatada stradala.pdf.p7s
- lot 2 Ferestre.pdf.p7s
- lot 2 Memoriu Primariei.doc.p7s
- lot 2 Plan acoperis.pdf.p7s
- Proiect- Format electronic.7z.p7s
Loturi (2)
Estimat: 893.066,26 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | REABILITARE FATADE SI CONSOLIDARE CASA SCARII, IMOBIL SITUAT PE… | 709.731,57 RON | Anulat | — |
| 2 | REABILITARE FATADA STRADALA, CALCANE LATERALE SI INVELITOARE IM… | 183.334,69 RON | Anulat | — |
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.