Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 25,7% sub estimat
Achizitia de Motorina Euro 5
- Număr anunț
- SCN1041858
- Autoritate contractantă
- SANATORIUL PNEUMOFTIZIOLOGIE BRAD (CUI 4634256)
- Furnizor / câștigător
- ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
- Cod CPV
- 09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 192.700 RON
- Valoare atribuită
- 143.170 RON 25,7% sub estimat
- Data publicării
- 18.04.2019 07:07
- Anunț de atribuire
- SCNA1017944
- Termen limită
- 02.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1045798
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1045798.pdf
- Formulare Motorina Euro 5.doc.p7s
- ModelContract_DF1045798.pdf
- Sablon contract.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
OMV PETROM SA CUI RO 1590082
Valoare atribuită
143.170 RON
din 192.700 RON estimat
25,7%
Adjudecat la 74,3% din estimat · economie 49.530 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.