Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de medicina muncii

Număr anunț
DA22079973
Autoritate contractantă
Biblioteca Centrala Universitara Carol I (CUI 5042660)
Furnizor / câștigător
TELEMEDICA SRL (CUI 10231916)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.997,76 RON
Valoare finală
7.700 RON
Data publicării
14.12.2018 13:05
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 13:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.