Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET ELECTRONICE
- Număr anunț
- DA22066283
- Autoritate contractantă
- Gimnaziul "Sfantu Gheorghe" Sangeorgiu de Mures (CUI 18633200)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 31710000-6 · Echipament electronic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.143,31 RON
- Valoare atribuită
- 1.143,31 RON
- Data publicării
- 13.12.2018 15:09
- Termen limită
- 18.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.12.2018 16:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.143,31 RON
din 1.143,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro