Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de elegaj

Număr anunț
DA22072568
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02044 Tulcea (CUI 17462349)
Furnizor / câștigător
VERDE VALE DE PARMAC SRL (CUI 34194556)
Cod CPV
77211500-7 · Servicii de elagaj (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.003,06 RON
Valoare atribuită
9.003,06 RON
Data publicării
14.12.2018 09:47
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 09:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.003,06 RON

din 9.003,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.