Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de transport lemn rotund 200 mc

Număr anunț
DA22039391
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Iorgu G. Toma" Vama (CUI 14094498)
Furnizor / câștigător
FENSTER REB S.R.L. (CUI 36514525)
Cod CPV
77210000-5 · Servicii de transport de busteni (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.000 RON
Valoare atribuită
9.000 RON
Data publicării
12.12.2018 11:30
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 14:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.000 RON

din 9.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.