Acasă · Licitații
· Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie
- Număr anunț
- DA22072409
- Autoritate contractantă
- CENTRUL CULTURAL TOPLITA (CUI 4245194)
- Furnizor / câștigător
- COROANA SRL (CUI RO15507746)
- Cod CPV
- 22800000-8 · Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 693,28 RON
- Valoare atribuită
- 693,28 RON
- Data publicării
- 14.12.2018 09:42
- Termen limită
- 19.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.12.2018 10:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
693,28 RON
din 693,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro