Ofertă acceptată Cumpărare directă

BULETIN DE ANALIZA IMUNOHEMATOLOGICA GRAVIDA, LAUZE SI NOI NASCUTI, REGISTRU PSL, ANALIZE MEDICALE

Număr anunț
DA22071671
Autoritate contractantă
Centrul Regional de Transfuzii Sanguine Constanta (CUI 4301219)
Furnizor / câștigător
TOMIS PRINT SRL (CUI RO29576622)
Cod CPV
22800000-8 · Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
124 RON
Valoare atribuită
124 RON
Data publicării
14.12.2018 09:19
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 09:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

124 RON

din 124 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.