Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de deszapezire in localitatea Sisesti, Comuna Sisesti, judetul Maramures

Număr anunț
DA22081336
Autoritate contractantă
COMUNA SISESTI (PRIMARIA COMUNEI SISESTI) (CUI 3627277)
Furnizor / câștigător
ANDREI - PATI SRL (CUI 24532900)
Cod CPV
90620000-9 · Servicii de deszapezire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.000 RON
Valoare atribuită
28.000 RON
Data publicării
14.12.2018 13:40
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 13:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.000 RON

din 28.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.