Ofertă acceptată Cumpărare directă

30195920-7 Table magnetice (Rev.2)

Număr anunț
DA22077185
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Kalnoky Ludmilla (CUI 13650722)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30195920-7 · Table magnetice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.483,15 RON
Valoare atribuită
2.483,15 RON
Data publicării
14.12.2018 11:52
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 12:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.483,15 RON

din 2.483,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.