Ofertă refuzată Cumpărare directă

Portocale

Număr anunț
DA22006742
Autoritate contractantă
COMUNA SOMOVA (CUI 4508649)
Furnizor / câștigător
MONTERO DISTRIBUTION SRL (CUI RO4507589)
Cod CPV
03222220-1 · Portocale (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.587,20 RON
Valoare finală
1.587,20 RON
Data publicării
10.12.2018 13:11
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
15.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.