Ofertă refuzată Cumpărare directă

Incarcare cartus laser xerox 3020/3025

Număr anunț
DA22002962
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COM. LUIZI CALUGARA (CUI 29155712)
Furnizor / câștigător
A & B COMPUTERS SRL (CUI RO17582078)
Cod CPV
50323100-6 · Servicii de intretinere a perifericelor informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
70 RON
Valoare finală
70 RON
Data publicării
10.12.2018 11:35
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
15.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.