Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE ELECTRICE SI DIVERSE ARTICOLE INSTALATIE

Număr anunț
DA22081407
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII HILISEU HORIA (CUI 24797924)
Furnizor / câștigător
CHIRCIUC PREST SRL (CUI 15665932)
Cod CPV
31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.042,04 RON
Valoare atribuită
1.042,04 RON
Data publicării
14.12.2018 13:42
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 14:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.042,04 RON

din 1.042,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.