Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mutare puncte de consum

Număr anunț
DA22078172
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI PRIVAT AL MUNICIPIULUI SIBIU (CUI 14392265)
Furnizor / câștigător
ELECTRO-CON IMPEX SRL (CUI RO15673447)
Cod CPV
45231400-9 · Lucrari de constructii de linii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.241,28 RON
Valoare atribuită
4.241,28 RON
Data publicării
14.12.2018 12:18
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 12:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.241,28 RON

din 4.241,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.