Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achiziţionare 22 DE DULAPURI METALICE SUPRAPUSE CU 6 COMPARTIMENTE PENTRU VESTIARE

Număr anunț
DA21968740
Autoritate contractantă
JUDETUL CLUJ (CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4288110)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
39141300-5 · Dulapuri compartimentate (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.768 RON
Valoare finală
20.768 RON
Data publicării
06.12.2018 10:55
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
15.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.