Ofertă acceptată Cumpărare directă

PALETE TENIS MASA TTB 150

Număr anunț
DA22080197
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS (CUI 4089109)
Furnizor / câștigător
TERRA SPORT SRL (CUI RO14157081)
Cod CPV
37416000-7 · Echipament pentru petrecerea timpului liber (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
277,32 RON
Valoare atribuită
277,32 RON
Data publicării
14.12.2018 13:10
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 13:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

277,32 RON

din 277,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.