Ofertă refuzată Cumpărare directă

manusi nitril si masca 3 pliuri, 3 straturi

Număr anunț
DA22010880
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE GALATI (CUI 3127190)
Furnizor / câștigător
ROMVERA SRL (CUI RO15798084)
Cod CPV
18424300-0 · Manusi de unica folosinta (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
255 RON
Valoare finală
255 RON
Data publicării
10.12.2018 15:00
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
15.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.