Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 23,8% sub estimat

Servicii de intretinere spatii verzi

Număr anunț
DA40529037
Autoritate contractantă
CENTRUL DE CULTURA SI ARTA TARGU MURES (CUI 47113359)
Furnizor / câștigător
BOLDIKI&ZSARIKI S.R.L. (CUI 44338845)
Cod CPV
77310000-6 · Amenajare si intretinere de spatii verzi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
67.278 RON
Valoare atribuită
51.240 RON 23,8% sub estimat
Data publicării
02.06.2026 12:17
Termen limită
08.06.2026 17:00
Data finalizării
04.06.2026 08:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

51.240 RON

din 67.278 RON estimat 23,8%

Adjudecat la 76,2% din estimat · economie 16.038 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.