Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carduri PVC Zebra Premier, CR80, alb

Număr anunț
DA22078346
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA " NICOLAE MILESCU SPATARUL" VASLUI (CUI 4226397)
Furnizor / câștigător
IT GENETICS S.A. (CUI RO21310535)
Cod CPV
30197645-9 · Card pentru tiparire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
448 RON
Valoare atribuită
448 RON
Data publicării
14.12.2018 12:23
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 12:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

448 RON

din 448 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.