Ofertă acceptată Cumpărare directă

TABLA SCOLARA MONOBLOC ALBA 3000X1200 mm

Număr anunț
DA22070677
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 ROSIA (CUI 20210880)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
30195910-4 · Table de scris albe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.390 RON
Valoare atribuită
1.440 RON
Data publicării
14.12.2018 08:46
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 09:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.440 RON

din 1.390 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.