Ofertă acceptată Cumpărare directă

ADEZIV CM 11

Număr anunț
DA22078068
Autoritate contractantă
Scoala cu clasele I-VIII Pastraveni (CUI 18282656)
Furnizor / câștigător
DORU TERM-INSTAL SRL (CUI RO20962514)
Cod CPV
24911200-5 · Adezivi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
152,95 RON
Valoare atribuită
152,95 RON
Data publicării
14.12.2018 12:16
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 14:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

152,95 RON

din 152,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.