Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,7% sub estimat
Acord- cadru de furnizare produse de băcănie
- Număr anunț
- CN1092879
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 5 (CUI 17104480)
- Furnizor / câștigător
- LEGUME FRUCTE COM SRL (CUI 10062337)
- Cod CPV
- 15842300-5 · Dulciuri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.684.748,24 RON
- Valoare atribuită
- 1.672.656 RON 0,7% sub estimat
- Data publicării
- 27.05.2026 11:01
- Anunț de atribuire
- CAN1171250
- Termen limită
- 29.06.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 363029-2026
- Documentație de atribuire
- DF1271662
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXA 1 CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- ANEXA 2 CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- ANEXA 3 CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- ANEXA 4 CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- Draft insusire clauze contractuale acord-cadru .docx.p7s
- Draft insusire clauze contractuale contract subsecvent.docx.p7s
- Formulare.doc.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1271662.pdf
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LEGUME FRUCTE COM SRL CUI RO 10062337
Valoare atribuită
1.672.656 RON
din 1.684.748,24 RON estimat
0,7%
Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 12.092,24 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.