Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kaspersky Internet Security Multi-Device European Edition. 10-Device 1 year Base License Pack

Număr anunț
DA22081937
Autoritate contractantă
COLEGIUL DE SERVICII ÎN TURISM "NAPOCA (CUI 5593758)
Furnizor / câștigător
SUPREMOFFICE SRL (CUI RO15241139)
Cod CPV
48730000-4 · Pachete software de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
480 RON
Valoare atribuită
480 RON
Data publicării
14.12.2018 13:57
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 14:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

480 RON

din 480 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.