Ofertă acceptată Cumpărare directă

carton color

Număr anunț
DA22084324
Autoritate contractantă
Centrul pentru Formarea Continua in Limba Germana (CUI 12053262)
Furnizor / câștigător
VOLTA ROM SRL (CUI RO6585397)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
75,63 RON
Valoare atribuită
75,63 RON
Data publicării
14.12.2018 15:34
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 15:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

75,63 RON

din 75,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.