Ofertă acceptată Cumpărare directă

Freze pentru indepartarea zapezii

Număr anunț
DA22083624
Autoritate contractantă
GREEN CITY VOLUNTARI SA (CUI 32314206)
Furnizor / câștigător
B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL (CUI RO18378344)
Cod CPV
43313200-2 · Turbine pentru zapada (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.450 RON
Valoare atribuită
21.450 RON
Data publicării
14.12.2018 14:57
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 14:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.450 RON

din 21.450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.