Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bundle GoPro Hero 7 Silver + GoPro - Sleeve + Lanyard, Albastru
- Număr anunț
- DA22082617
- Autoritate contractantă
- Centrul Judetean pentru Protectia Naturii si Salvamont (CUI 30124264)
- Furnizor / câștigător
- F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
- Cod CPV
- 32333200-8 · Camere video (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.007,56 RON
- Valoare atribuită
- 1.007,56 RON
- Data publicării
- 14.12.2018 14:17
- Termen limită
- 19.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.12.2018 15:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.007,56 RON
din 1.007,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro