Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cablu de retea Gembird, UTP, Cat.5e - 20m
- Număr anunț
- DA22081759
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR DAMBOVITA (CUI 4279863)
- Furnizor / câștigător
- FLAX COMPUTERS SRL (CUI RO14639030)
- Cod CPV
- 32581100-0 · Cablu de transmitere a datelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21,80 RON
- Valoare atribuită
- 21,80 RON
- Data publicării
- 14.12.2018 13:51
- Termen limită
- 19.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.12.2018 15:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
21,80 RON
din 21,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro