Ofertă acceptată Cumpărare directă

Benzina Fara Plumb 95

Număr anunț
DA22078496
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "MATEI BASARAB (CUI 27661977)
Furnizor / câștigător
DOLGAS SRL (CUI RO17202926)
Cod CPV
09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
136,32 RON
Valoare atribuită
136,32 RON
Data publicării
14.12.2018 12:27
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 12:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

136,32 RON

din 136,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.