Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet Dezumidificator si purificator Woods SW22FM + 1 filtru SMF
- Număr anunț
- DA22082174
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA "CORNELIU COPOSU" RM-SARAT (CUI 28982967)
- Furnizor / câștigător
- SOLDEC SRL (CUI RO18226257)
- Cod CPV
- 42113161-0 · Deumidificatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.167,22 RON
- Valoare atribuită
- 4.167,22 RON
- Data publicării
- 14.12.2018 14:03
- Termen limită
- 19.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.12.2018 14:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.167,22 RON
din 4.167,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro