Ofertă acceptată Cumpărare directă

GLAF MARMURA 84X20X2CM VPX

Număr anunț
DA22083262
Autoritate contractantă
COMPLEXUL MUZEAL IULIAN ANTONESCU BACAU (CUI 15412883)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44911100-0 · Marmura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.134,40 RON
Valoare atribuită
2.134,40 RON
Data publicării
14.12.2018 14:43
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 14:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.134,40 RON

din 2.134,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.