Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Amenajare grup statuar familia Flondor în parcul central nr.2 Radauti
- Număr anunț
- DA22082226
- Autoritate contractantă
- Municipiul Radauti (CUI 4244148)
- Furnizor / câștigător
- IOMICAR SRL (CUI 26556736)
- Cod CPV
- 45450000-6 · Alte lucrari de finisare a constructiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 61.400 RON
- Valoare atribuită
- 61.400 RON
- Data publicării
- 14.12.2018 14:05
- Termen limită
- 19.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.12.2018 14:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
61.400 RON
din 61.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro