Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare si montaj ventilator centrala termica cu functionare pe combustibil solid cu gazeificare

Număr anunț
DA22081590
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GENERAL NICOLAE SOVA PODURI (CUI 29117441)
Furnizor / câștigător
TI SERVICE SRL (CUI RO16116878)
Cod CPV
45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.008,40 RON
Valoare atribuită
1.008,40 RON
Data publicării
14.12.2018 13:47
Termen limită
19.12.2018 17:00
Data finalizării
14.12.2018 17:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.008,40 RON

din 1.008,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.