Ofertă refuzată Cumpărare directă

Rola prosop hartie 50 foi 2 straturi Altessa

Număr anunț
DA40538498
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
Furnizor / câștigător
ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
Cod CPV
39514200-0 · Prosoape de bucatarie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
130,05 RON
Valoare finală
130,05 RON
Data publicării
03.06.2026 10:41
Termen limită
08.06.2026 17:00
Data finalizării
04.06.2026 08:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.