Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Seringa de dozare pentru autosampler cuptor de grafit AS-GF 700P
- Număr anunț
- DA22083065
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE (CUI RO24326056)
- Furnizor / câștigător
- ANALYTIK-JENA-ROMANIA S.R.L. (CUI RO11795620)
- Cod CPV
- 39299000-4 · Articole din sticla (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.900 RON
- Valoare atribuită
- 2.900 RON
- Data publicării
- 14.12.2018 14:36
- Termen limită
- 19.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.12.2018 14:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.900 RON
din 2.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro